CO CHARAKTERYZUJE OFERTĘ BOLIX

  • Materiały najwyższej jakości: Nasze produkty: kleje, siatki zbrojeniowe, grunty, tynki i farby zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić trwałość systemu i oczekiwaną dekoracyjność. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i posiadają certyfikaty potwierdzające ich skuteczność.

 

  • Kompleksowe systemy ociepleń: Oferujemy wiele różnych systemów ociepleń, które są dostosowane do potrzeb inwestora i zapewniają nie tylko doskonałą izolację termiczną, ale również estetyczne i trwałe wykończenie fasad. Nasze systemy są dostosowane do różnych rodzajów budynków i warunków atmosferycznych.

 

  • Fachowe doradztwo i wsparcie techniczne: Nasi doświadczeni specjaliści służą fachowym doradztwem, pomagając w doborze odpowiednich rozwiązań i materiałów. Zapewniamy również wsparcie techniczne na każdym etapie, od projektowania po instalację, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie i skuteczne zrealizowanie projektu.

 

  • Różnorodność estetyczna: Nasze systemy ociepleń pozwalają na indywidualne dopasowanie wyglądu fasady budynku do preferencji klienta. Oferujemy szeroki wybór kolorów, faktur i wzorów, które umożliwiają stworzenie unikalnego i atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego.

 


POZNAJ NAS

BOLIX to wiodąca firma w branży materiałów budowlanych, która od lat odnosi sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych, które są niezbędne w budownictwie energooszczędnym.

Jesteśmy liderem w branży dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które oferujemy naszym klientom. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, trwałością oraz łatwością montażu. Wszystkie nasze materiały termoizolacyjne są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nasze przewagi konkurencyjne to przede wszystkim szeroki asortyment produktów, w tym m.in. systemy ociepleń, tynki, kleje i farby, które pozwalają na kompleksową realizację projektów budowlanych. Ponadto, oferujemy szybki i profesjonalny serwis, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom oraz zaangażowaniu całego zespołu, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości produktów, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Razem z nami zrealizujesz swoje największe budowlane projekty!


30 LAT BOLIX

Jubileusz BOLIX

Firma BOLIX będąca jednym z liderów branży budowlanej w 2021 roku obchodziła jubileusz 30-lecia. W tym czasie firma przeszła imponującą ewolucję. Z niewielkiej rodzinnej firmy przekształciła się w sprawne przedsiębiorstwo, które dziś, w oparciu o modelowe wzorce zarządzania, z powodzeniem konkuruje w Polsce i na rynku europejskimi z koncernami o znacząco większych zasobach i tradycji.

Firma od samego początku swojego istnienia stawiała na innowacyjność i wysoką jakość produkowanych wyrobów. Pierwsze profesjonalne maszyny do produkcji chemii budowlanej pojawiły się już w roku 1997. Z pewnością był to niezwykle ważny moment, który zbiegł się w czasie z wprowadzeniem kontroli jakości produktów, odpowiedniego systemu komunikacji oraz organizacji handlowej. Od samego początku działalności jednym z głównych celów jest unowocześnianie i automatyzowanie procesu produkcyjnego, co w połączeniu z zaawansowanym procesem kontroli jakości, przekłada się na zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców i ich satysfakcję. Dzięki takiemu podejściu firma wciąż cieszy się niesłabnącym autorytetem w zapewnianiu najlepszych jakościowo produktów i  rozwiązań.

Dziś BOLIX może się szczycić rozwiniętym technologicznie centrum badawczym, w którym pracują najwyższej klasy specjaliści mający wieloletnie doświadczenie. Prowadzą oni zaawansowane i szczegółowe badania pozwalające na uzyskanie bardzo wysokiej jakości produktów.

Historia BOLIX to opowieść nie tylko o zawirowaniach polskiej gospodarki, ale przede wszystkim o ludziach którzy pracowali i pracują na rzecz wspólnego dobra. To oni każdego dnia z zaangażowaniem pracują i identyfikują się z firmą –  to najważniejsza część historii BOLIX. Dowodem na to, że pracownicy także cenią sobie atmosferę i możliwość rozwoju jest to, że wielu z nich jest w BOLIX już ponad 25 lat. Jubileusz 30-lecia nie byłby także możliwy bez zaufania, jakim obdarzyli nas klienci i Partnerzy Handlowi. Te elementy to fundamenty naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.

Na przestrzeni lat BOLIX zawsze zwracał baczna uwagę na aspekty środowiskowe, które obecne są na każdym etapie działalności i stanowią integralną część firmowej strategii odpowiedzialnego biznesu. Na każdym etapie przykładamy ogromną uwagę do relacji z otoczeniem i dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie ograniczyć lub wyeliminować negatywne wpływy naszej działalności na środowisko naturalne. Ważna jest dla nas ta świadomość i drobiazgowa kontrola jakości, która decyduje o bezpieczeństwie produktów dla użytkowników i środowiska.

Przez ostatnie 30 lat zbieraliśmy doświadczenie na polskim i europejskim rynku chemii budowlanej, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowane i udoskonalane produkty i rozwiązania systemowe. Nasze ogromne doświadczenie w branży w widoczny sposób przekłada się na wysoką jakość produktów, które oferujemy.

Przez cały okres działalności staramy się sprostać wyzwaniom i konsekwentnie wzmacniać podstawy naszej firmy i szeroko rozumiany rozwój. Gotowość do ciągłego szukania rozwiązań doskonalszych to z pewnością jeden z fundamentów firmy BOLIX.

BOLIX od samego początku swojego istnienia stawiała na innowacyjność. Dziś niewiele osób potrafi sobie wyobrazić pracę bez komunikacji za pomocą maili czy funkcjonowania bez rozbudowanego systemu informatycznego. Pomimo, iż nie sposób porównać firmy sprzed 30 lat do tej w obecnym kształcie (zmieniła się oferta, potrzeby klientów, otoczenie konkurencyjne), to warto wspomnieć o tym, że w zasadzie do 2000 roku nie było w firmie Internetu, systemu informatycznego, a zamówienia przekazywane były na produkcję w formie papierowej.

Nie zmieniło się jednak dążenie do unowocześniania i automatyzowania procesu produkcyjnego co w połączeniu z zaawansowanym procesem kontroli jakości, przekłada się na zaspokojenie potrzeb naszych odbiorców i ich satysfakcję. Dzięki temu wciąż cieszymy się niesłabnącym autorytetem w zapewnianiu najlepszych jakościowo produktów i rozwiązań na rynek polski oraz zagraniczny.