CERAMIKA

PRODUKTY DO UKŁADANIA PŁYTEK

Należy być świadomym, że wybór odpowiedniej zaprawy klejącej do montażu płytek, uzależniony jest od wielu czynników m.in rodzaju podłoża, miejsca aplikacji, wymiany przyklejanych elementów, oraz materiału z jakiego wykonana jest płytka. Produkty BOLIX to przede wszystkim najwyższa jakość, innowacyjność, oraz wieloletnie doświadczenie.

SYSTEMY DO ŁAZIENEK

Bolix ceramika to zestaw materiałów do wykonywania trwałego i estetycznego montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. W skład systemu wchodzą kleje do płytek, fugi, silikony, grunty, zaprawy oraz taśmy uszczelniające.

Rewelacyjna formuła żelowej elastycznej zaprawy klejącej!

Technologia żelowa jest już obecna na naszym rynku od jakiegoś czasu. BOLIX oferując swoją zaprawę poświęcił czas na dokładne dopracowanie tej technologii. Zadbano o uzyskanie wysokich, a jednocześnie stabilnych i powtarzalnych parametrów produktu BOLIX GE, aby zapewnić najlepszy komfort pracy. Żelowe elastyczne zaprawy klejące, nadające się do każdego rodzaju płytek, posiadają szereg rewolucyjnych wręcz zalet, które wyróżniają je na tle standardowych klejów.

Zestawienie odpowiednio dobranych składników sprawia, że klej po połączeniu z wodą staje się sprężysty, uzyskuje żelową konsystencję, która powoduje, że zaprawa dobrze się miesza, jest prosta w przygotowaniu i nakładaniu, co w konsekwencji ułatwia i przyspiesza pracę. Klej podczas schnięcia nie traci swojej objętości, nie wykazuje skurczu i nie ma efektu wciągania.

Klej żelowy BOLIX GE

Uniwersalny – do małych i wielkoformatowych płytek.